Filter by Custom Post Type
25. Juni. 2016., Nogomet Izvor vijesti: novi.ba
Portugalci golom Quaresme iz 117. minute savladali Hrvatsku

Fudbaleri Hrvatske poraženi su od selekcije Portugala.

Na stadionu Bollaert-Delelis rezultat je glasio 0-0, nakon regularnih 90 minuta susreta, a onda u produžetku pravi šok za Hrvate.

Igrala se 117. minuta, Hrvati su imali sjajnu priliku postići gol, ali je Perišić pogodio stativu. Zatim je Stinić izgubio loptu, sjevnula je kontra Portugala, Ronaldo je šutirao na gol Subašića.

Golman Monaca odbranio je udarac zvijezde Rreal Madrida, ali je na loptu naletio Quaresma koji je pogodio mrežu Hrvatske, glavom za velikih 1-0.